адміни криворукі

Додано 28.01.2018 19:58:12

Шановні адміни сайту , ви мудаки , криворукі , навчіться робити сайти які не лагатимуть , пройшовши 200 питань на контроль в кінцевому результаті сайт завис , і я тупо потратив в пусту дві години часу , зробіть так щоб сайт кешував дані відповіді і щоб я вас не проклинав більше, дякую

Додано 01.02.2018 07:21:49

Шановні адміни сайту , ви мудаки , криворукі , навчіться робити сайти які не лагатимуть , пройшовши 200 питань на контроль в кінцевому результаті сайт завис , і я тупо потратив в пусту дві години часу , зробіть так щоб сайт кешував дані відповіді і щоб я вас не проклинав більше, дякую

Andriy2702

Якщо йде мова про режим тестування, де відображаються всі запитання - іноді виникає така помилка, та пов’язана вона з налаштуванням браузера, тому на це вплинути неможливо. А цю помилку буде виправлено в новій версії сайту, яка буде запущена у кінці березня, початку квітня.

Крім того на сайті є закрита частина, де за $$$ виконуються індивідуальні роботи (завантаження тестів, налаштування і т.д). Але все ж сайт залишається відкритим та безкоштовним.

Додано 07.05.2018 16:42:03

а почему для иностранцев русскоговорящим нет баз на русском

???????????????

Зворотній зв'язок | Правила сайту | Контакти

Онлайн 4 користувачів, 74 гостей і 0 пошукових роботів.
Запитів до БД: 4 за 4.24ms.